Националната селекция на България започна с равенство серията си

...

България завърши наравно със Словакия в контрола

Националната селекция на България стартира с тъждество серията си от контролни мачове против тимове, които са участници на Европейското състезание през 2020-а. В австрийското градче Рийд България приключи 1:1 против Словакия в здрав мач на „ Йоско Арена ”.  След единствено девет минути игра Атанас Илиев приключи офанзива с подаване от Кирил Десподов и вкара първия си гол с фланелката на „ трикольорите ”, само че Ласло Бенеш в 29-ата изравни резултата в Австрия и на процедура оформи крайния резултат. Предстоят контролни срещи с Русия и международният първенец Франция. Националната селекция на България стартира с тъждество серията си от контролни мачове против тимове, които са участници на Европейското състезание през 2020-а. В австрийското градче Рийд България приключи 1:1 против в здрав мач на „ Йоско Арена ”.
 Атанас Илиев пред Nostrabet: Готов съм да спра с головете дотук, само че Ботев (Пд) да побеждава Атанас Илиев пред Nostrabet: Готов съм да спра с головете дотук, само че Ботев (Пд) да побеждава
Централният нападател на Ботев (Пд) Атанас Илиев прави доста мощен сезон. Той води борба с Кешеру за голмайстор №1 на шампионата, а п...
След единствено девет минути игра Атанас Илиев приключи офанзива с подаване от Кирил Десподов и вкара първия си гол с фланелката на „ трикольорите ”, само че Ласло Бенеш в 29-ата изравни резултата в Австрия и на процедура оформи крайния резултат. Предстоят контролни срещи с Русия и международният първенец Франция.

Източник: actualno.com